Vademecum Soft oraz Yarston

Kancelaria prawno-informatyczna Yarston, od 24 lat specjalizowała się w tworzeniu profesjonalnego oprogramowania dla firm z najróżniejszych obszarów: BHP, faktury, kadry, płace, księgowość, windykacja, CRM, HACCP.

Od czerwca 2021 r. producentem programu oraz operatorem dostarczającym aktualizacje jest firma:
Vademecum Soft

Programy eksperckie m.in. „e-Pozwy” są oparte o algorytmy wynikające z przepisów prawa. Mają nowoczesną trójwarstwową architekturę, mogą pracować w sieci, a poprzez internet nawet w różnych miejscowościach. W krótkim czasie zdobyły znaczącą pozycję w Polsce, a przez wielu są uznawane za najlepsze na rynku, bardzo przyjazne,  łatwe w obsłudze i intuicyjne.

Ciągły rozwój

Tworzymy oprogramowanie do prowadzenia firmy już od 20 lat. Nasze doświadczenie pozwala na nieustanne wprowadzanie zmian i udoskonaleń w naszych produktach. Stały kontakt z naszymi klientami pozwala na implementowanie dodatkowych funkcji w trybie natychmiastowym.

Charakter aplikacji, a także zmieniające się przepisy oraz procedury e-sądu wymagają sprawnego wprowadzania odpowiednich zmian w funkcjach programu, tak, aby zawsze spełniał wszystkie wymagania przepisów prawa oraz współpracy z EPU.

NASZE PROGRAMY

VADEMECUM BHP

Prosty w obsłudze program przeznaczony do pełnej obsługi firm oraz świadczenia usług BHP. Pracuje w sieci lokalnej i przez internet. Posiada wszystkie niezbędne funkcjonalności do pełnego zarządzania w wielu firmach. Wykorzystywany nie tylko w sektorze prywatnym, ale również przez różne instytucje państwowe.

vademecum-szefa-pudelko

VADEMECUM SZEFA

Program przeznaczony do pełnej obsługi małych i średnich firm. Szczególnie ceniony za prostotę i wygodę obsługi, kompletną zawartość oraz możliwość formatowania wydruków. Może pracować w sieci, nawet przez internet. Sprawdza się zarówno w biurach księgowych jak i we własnym przedsiębiorstwie.

VADEMECUM WINDYKACJI

Program przeznaczony do windykacji własnych należności oraz świadczenia usług. Nie wymaga profesjonalnej wiedzy, posiada wszystkie niezbędne moduły od planowania zadań, zarządzania przebiegiem spraw, przez obsługę wiadomości głosowych i tekstowych, po automatyczne generowanie pozwów. 

Vademecum Soft

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony producenta programu e-Pozwy.

 

Formularz kontaktowy