Vademecum Soft oraz Yarston

Kancelaria prawno-informatyczna Yarston, od 24 lat specjalizowała się w tworzeniu profesjonalnego oprogramowania dla firm z najróżniejszych obszarów: BHP, faktury, kadry, płace, księgowość, windykacja, CRM, HACCP.

Od czerwca 2021 r. producentem programu oraz operatorem dostarczającym aktualizacje jest firma:
Vademecum Soft

Programy eksperckie m.in. „e-Pozwy” są oparte o algorytmy wynikające z przepisów prawa. Mają nowoczesną trójwarstwową architekturę, mogą pracować w sieci, a poprzez internet nawet w różnych miejscowościach. W krótkim czasie zdobyły znaczącą pozycję w Polsce, a przez wielu są uznawane za najlepsze na rynku, bardzo przyjazne,  łatwe w obsłudze i intuicyjne.

 

 

Ciągły rozwój

Tworzymy oprogramowanie do prowadzenia firmy już od 20 lat. Nasze doświadczenie pozwala na nieustanne wprowadzanie zmian i udoskonaleń w naszych produktach. Stały kontakt z naszymi klientami pozwala na implementowanie dodatkowych funkcji w trybie natychmiastowym.

Oprogramowanie

 

Charakter aplikacji, a także zmieniające się przepisy oraz  procedury e-sądu wymagają sprawnego wprowadzania odpowiednich zmian w funkcjach programu, tak, aby zawsze spełniał wszystkie wymagania przepisów prawa oraz współpracy z EPU.

 

Vademecum Soft

 

 

Od ponad 20 lat specjalizujemy się w pełnym oprogramowaniu dla firm: windykacja, BHP, fakturowanie, kadry, płace, księgowość, HACCP, CRM.

 

 

Kontakt z Vademecum Soft - producentem programu

9 + 7 =