Przewaga aplikacji nad darmowym sposobem wysyłania e-pozwów
 • możliwość pracy na kilku pozwach na raz, łatwa i szybka nawigacja. Dzięki temu, że jest to aplikacja desktopowa nic nie musi się przeładowywać, wszystko działa natychmiastowo. Szybkość tworzenia pozwu wzrasta kilkukrotnie.
 • Brak możliwości utracenia wprowadzonych danych np. przez zerwania połączenia internetowego. Aplikacja potrzebuje tego jedynie w momencie wysyłania paczeki pozwów oraz przy pobieraniu aktualizacji z e-sądu
 • moduł windykacji polubownej, który znacznie skraca czas kompletowania dokumantacji pozwu (dowody, wezwania, itp).
 • zarządzanie pracą zespołu specjalistów(różne dostępy, przenoszenie spraw między specjalistami)
 • dzięki importowi automatycznemu można zautomatyzować wszystkie potrzebne aktualizacje danych tj, dane wpłat, wezwania do zapłaty
Ile kosztuje złożenie e-pozwu?

Koszt złożenia pozwu jest 4 krotnie mniejszy niż w standardowym trybie. Opłata wynosi 1.25% wartości roszczenia.

Czy potrzebuje internetu do pracy z programem?

Nie, aby pracować z programem nie potrzebujemy połączenia internetowego. Jedynie w momencie wysyłania paczek do e-sądu bądź przy pobieraniu aktualizacji stanu już złożonych pozwów. W przeciwieństwie do oferowanego przez e-sąd systemu tworzenia pozwów, który działa praktycznie tylko na Internet Explorer, nasza aplikacja nie ma problemu z brakiem internetu, nagłych zaników prądu czy zawieszaniem się przeglądarki. Dane są zapisywane wg Państwa upodobań (można robić backup nawet co minutę).

Na ilu stanowiskach mogę zainstalować aplikację?

Aplikacja może być zainstalowana na nieograniczonej liczbie stanowisk. Co ważne kolejne stanowiska stanowią jedynie kilkadziesiąt procent ceny aplikacji. Zapraszamy do Kreatora do zapoznania się z cenami dla zadanej liczby stanowisk.

Czy moje dane przetrzymywane w programie są bezpieczne?

Wszystkie wprowadzane i przetwarzane dane są zapisywane u Państwa w firmie na nośniku pamięci ( komputer, dysk HD, pendrive). Dostęp do nich mają tylko osoby wyznaczone przez Państwa firmę. Dzięki temu, że cała praca z programem odbywa się bez potrzeby stałego połączenia z internetem, ryzyko zagrożeń hackerskich jest minimalne.

Jak wygląda proces tworzenia pozwu? Jakie dane muszę wprowadzić ręcznie?

Dane jakie należy wprowadzić aby stworzyć automatycznie pozew:

 • dane powoda i pozwanego
 • dane długów (numery faktur, kwoty, daty płatności)

Po wprowadzeniu danych następuje automatyczne generowanie pozwu wg wytycznych z e-sądu. Dzięki temu pomijamy najdłużej trwające procesy takie jak:

 • Roszczenia
 • Koszty sądowe
 • Kompletne uzasadnienie
 • Lista dowodów

 

Czym się kierować przy wyborze pakietu?

Do wyboru przygotowaliśmy trzy pakiety:

 • Pakiet S – dla firm, które wysyłają kilka, kilkadziesiąt pozwów miesięcznie
 • Pakiet M – dla firm, które wysyłają od 100 do kilkuset pozwów miesięcznie
 • Pakiet L – dla firm, które wysyłają powyżej 1000 pozwów miesięcznie. Ilość wysyłanych pozwów praktycznie jest nieograniczona i zależy jedynie od szybkości generowanie plików do importowania.
Gdzie mogę sprawdzić ceny pakietów?

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Kreatora:

KREATOR

Za jego pomocą mogą Państwo wybrać odpowiedni pakiet oraz dodatkowe moduły wg potrzeb. Oczywiście nasze Biuro Obsługi Klienta po otrzymaniu zamówienia ( otrzymamy je natychmiast po kliknięciu przez Państwa przycisku Złóż Zamówienie), doradzi w razie potrzeby inną konfigurację dostosowaną do Państwa potrzeb.

Jak otrzymam aktualizacje?

Aktualizacje są wysyłane do Państwa co najmniej dwa razy w roku. Wraz z płytą zawierająca aktualizację otrzymają Państwo fakturę do opłacenia w ciągu 7 dni. Cena aktualizacji wynosi około 15% wartości programu rocznie. Jeśli w danym roku są dwie aktualizacje, to wtedy każda z nich jest płatna osobno po ~7.5% wartości programu.

Dodatkowo wysyłane są łatki internetowe z małymi zmianami aplikacji wynikające z wymagań epu oraz ciągłego udoskonalania programu.